Sosyal Medya İş Birliği

İnteraktif içerikler modern çizgiler ile

 Sosyal medya üzerindeki etkileşimli ve yaratıcı içeriklerimle tanınan bir influencerım. YouTube ve Instagram platformlarında binlerce takipcim mevcut ve markanızın hedef kitlesiyleleriyle etkileşim kurmasına yardımcı olabilirim. Siz de benim ile işbirliği yaparak ürün veya hizmetlerinizi geniş kitlelere ulaştırabilir ve marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

Ben Kimim ?

 Gökhan Karakaş ; 2015 yılından beri sosyal medya platformlarında aktif olarak içerik üreten bir influencerım. Fotoğrafçılık, video çekimleri, sahne arkaları, eğitim ve vloglar üzerine yoğunlaşan içerikleri ile büyük kitlelere kendi yaptığım işleri ulaştırdım. Samimi ve eğlenceli içeriklerimle takipcilerim ve kendi mecralarım arasında güçlü bir bağ kurdum.

Neden benimle ile İşbirliği Yapmalısınız?

 Sosyal medya platformlarında kendi sektörümde geniş ve organik bir takipçi kitlem bulunmaktadır. İşbirliği yaparak markanızın erişimini artırabilirsiniz.
 Takipçilerimle sürekli etkileşimde bulunan bir influencerım. İçerikler üzerinden geri dönüşler yaparak markanızı kendi takipçilerime daha samimi bir şekilde tanıtabilirim.
 Özgün ve yaratıcı içerikler oluşturmak birinci önceliğim. Markanızın hikayesini etkileyici bir şekilde anlatarak sizleri potansiyel müşterilere ulaştırabilirim.

İşbirliği Teklifleri İçin Bize Ulaşın

Markanızı daha geniş kitlelere tanıtmak için lütfen benimle iletişime geçin. İşbirliği teklifleri, fiyatlandırma ve diğer sorularınız için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz.

[email protected]
YoutubeInstagram

gokhankarakas

351 gönderi ‧ 28 B takipçi ‧ 836 takip

gokhankarakas

31100 abone ‧ 257 video
2633846 Toplam İzlenme

Copyright 2024 - Tüm hakları saklıdır. Siteden video, fotoğraf ya da içerik paylaşılması izine tabidir.